حبوبات

خرید حبوبات برای سلامتی شما

خرید حبوبات بسته بندی

خرید حبوبات درین کام

خرید حبوبات ارگانیک و طبیعی برای طبخ غذایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. طعم غذا و خواص آن بیشتر از هر چیزی به مواد اولیه تازه و مرغوب وابسته است.

حبوبات به عنوان يكي از مهمتـرين محصـولات زراعـي ، از نظر زراعي وت قويت حاصلخيزي خاك و كشاورزي پايدار ، تأمين نياز غذايي جامعـه ) بـه ويـژه در كشـور هاي در حـال توسـعه ( و سودمندي ا قتصادي نقش مهمي را ايفاء ميكننـد . حبوبـات بـا دارا بودن 32-18 درصد پروتئين ، 65-53 درصد كربوهيدرات وميزان قابل توجهي كلسيم و آهن در تـأمين نيازهـاي تغذيـه اي انسان اهميـت دارنـد

شرکت درین کام با ارائه انواع حبوبات و ادویه جات بسته بندی سلامت و کیفیت مواد اولیه مورد نیاز شما را تضمین می‌کند.

خرید حبوبات شرکت درین کام که از بهترین مزارع ایران برداشت می‌شوند به شما این اطمینان را می دهد که پس از گذراندن دوره‌های کنترل کیفیت بسته بندی  وارد بازار می‌شوند

ميزان پـروتئين حبوبـاتً حـدودا دو برابـر غلات بوده و منبع ارزان پروتئين با كيفيت مناسب مي باشد كه به علت غني بودن آن از نظر اسيد آمينه لايسين ميتواند مكمل پروتئين غلات باشـد

در كشـاورزي كنـوني كودهـاي شـيميايي نقــش مهمــي در توليــد كليــه محصــولات كشــاورزي دارد و بكارگيري آنها بخشي جدا ناشدني در مراحل كاشـت و داشـت محصولات  حتي حبوبات مي باشد . اما حبوبات ،بـاعنايـت بـه همزيستي ريشه گياهان اين خانواده با باكتريهاي تثبيت كننده نيتــروژن ، داراي اهميــت وكــاربرد فــوق العــاده اي خصوصــا كشور هاي درحال توسعه مي باشـند

یکی از اصلی‌ترین محصولات درین کام که توانسته جایگاه خود را در بازار ایران و در میان مردم به دست آوردن حبوبات بسته بندی شده می‌باشد.

برای آشنایی بیشتر با محصولات شرکت درین کام تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

خرید حبوبات بسته بندی

در چند سال اخیر سبک زندگی و همچنین استانداردهای زندگی مردم تغییرات زیادی داشته است. تا چند سال گذشته خرید حبوبات  به صورت فله‌ای و از عطاری‌ها و بقالی‌ها انجام می‌شد. اما امروزه به دلیل افزایش آگاهی و پیشرفت علم تمایل به خرید حبوبات بسته بندی بیشتر است.

خرید حبوبات بسته بندی در انواع مختلف و همچنین در بسته بندی‌های متنوع در فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها موجود هستند. اصلی‌ترین مزیت خرید حبوبات به صورت بسته بندی رعایت پروتکل‌های بهداشتی است. محصولی که در شرکت تهیه و بسته‌بندی می‌شود باید استانداردهای بهداشتی مراجع قانونی را داشته باشد.

علاوه بر اینکه،نگهداری خرید حبوبات بسته‌بندی شده به مراتب آسان‌تر است. ولی جدای از مسائل بهداشتی کیفیت نیز بسیار مهم است. حبوبات بسته بندی هم کدام دارای مشخصات محصول و برند خاصی هستند.

لذا مشتری با خرید از یک برند خاص و در صورت راضی بودن دفعه‌ی بعد نیز با خرید محصولات این برند از کیفیت محصول خریداری شده مطمئن خواهد بود.

خرید حبوبات

خرید حبوبات بسته بندی برای رژیم غذایی

در رژیم غذایی ما ایرانی‌ها حبوبات جایگاه ویژه‌ای دارد و تقریبا در همه خورشت‌ها وجود دارد. اما این کافی نیست. باید بدانید که بسیاری از حبوبات نقش مؤثری در کاهش وزن و لاغری دارند.

حبوبات دارای انواع مواد معدنی و ویتامین‌هایی هستند که برای بدن لازم است. رژیم غذایی که سرشار از حبوبات باشد یکی از راحت‌ترین و بدون عارضه‌ترین رژیم‌ها برای کاهش وزن و تناسب اندام است.

شاید تعجب کنید که حبوبات چگونه می‌توانند به عنوان غذای رژیمی مورد استفاده قرار بگیرند. همان طور که گفته شد حبوبات خواص بسیار زیادی دارند و استفاده از آن‌ها در رژیم غذایی برای بدن لازم و ضروری است.

خرید حبوبات بسته بندی شده مانند لوبیا سیاه، لوبیا معمولی، عدس، نخود، نخود فرنگی و همچنین سویا در رژیم‌های غذایی کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان حبوبات لاغر کننده شناخته می‌شوند.

مصرف حبوبات به ویژه حبوبات لاغر کننده تأثیر به سزایی در سلامت قلب و عروق، کاهش چربی، سلامت روده‌ها و سیستم گوارش را به همراه دارد.

مزایای حبوبات شرکت درین کام

حبوبات به دلیل فیبر بالا و دارا بودن کربوهیدرات دیرجذب از جمله ارکان‌های اصلی رژیم‌های غذایی لاغری به شمار می‌روند.

خرید حبوبات که دارای انواع مواد معدنی و ویتامین‌ها هستند و علاوه بر تأمین انرژی مورد نیار بدن در طول روز از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند.

برای مثال عدس دارای آهن بالایی است و از ابتلا به کم خونی جلوگیری می‌کند.

بسیاری از افرادی که کمخونی دارند با مصرف روزانه عدس در رژیم غذایی خود می‌توانند این بیماری را درمان کنند. عدس بسته بندی شرکت درین کام از بهترین مزارع ایران برداشت می‌شود و به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

حبوبات به دلیل بالا بودن فیبر احساس سیری را زودتر به شما القا می‌کنند و از پرخوری‌های عصبی و بی دلیل جلوگیری می‌کنند. همچنین پروتئین موجود در حبوبات پروتئین مورد نیاز بدن برای عضله سازی را تأمین می‌کند لذا استفاده از حبوبات در رژیم‌های غذایی ورزشکاران به وفور دیده می‌شود.

نخود یکی از حبوباتی است که در رژیم غذایی ورزشکاران جایگاه ویژه‌ای دارد. رژیم‌های غذایی مبتنی بر نخود تقریباً ۲۵ درصد بیشتر آرژینین دارند، اسید آمینه‌ای که کربوهیدرات و چربی سوزی را افزایش می‌دهد. لوبیا و عدس نیز سرشار از آرژینین و همچنین گلوتامین هستند.

گلوتامین و آرژنین از جمله آمینو اسیدهایی هستند که به عضله سازی و افزایش حجم عضلات بدن و به طبع آن کاهش چربی‌های کمک فراوانی می‌کنند.

مصرف و خرید حبوبات علاوه بر رژیم‌های لاغری برای سلامت بدن نیز توصیه می‌شود. استفاده منظم از حبوبات در رژیم غذایی روزانه با کنترل فشار خون و کلسترول در عملکرد صحیح بدن و کاهش چربی به صورت مؤثری بر سلامت بدن تأثیر می‌گذارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *