حبوبات

خرید حبوبات بسته بندی

خرید حبوبات بسته بندی درین کام

خرید حبوبات بسته بندی ارگانیک و طبیعی برای طبخ غذایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. طعم غذا و خواص آن بیشتر از هر چیزی به مواد اولیه تازه و مرغوب وابسته است.

حبوبات به عنوان يكي از مهمتـرين محصـولات زراعـي ، از نظر زراعي وت قويت حاصلخيزي خاك و كشاورزي پايدار ، تأمين نياز غذايي جامعـه ( بـه ويـژه در كشـور هاي در حـال توسـعه ) و سودمندي ا قتصادي نقش مهمي را ايفاء ميكننـد .

حبوبـات بـا دارا بودن 32-18 درصد پروتئين ، 65-53 درصد كربوهيدرات وميزان قابل توجهي كلسيم و آهن در تـأمين نيازهـاي تغذيـه اي انسان اهميـت دارنـد

شرکت درین کام در فروشگاه خود خرید حبوبات بسته بندی و ادویه جاترا برای  سلامت شما فراهم نموده است

خرید حبوبات شرکت درین کام که از بهترین مزارع ایران برداشت می‌شوند به شما این اطمینان را می دهد که پس از گذراندن دوره‌های کنترل کیفیت بسته بندی  وارد بازار می‌شوند

ميزان پـروتئين حبوبـاتً حـدودا دو برابـر غلات بوده و منبع ارزان پروتئين با كيفيت مناسب مي باشد كه به علت غني بودن آن از نظر اسيد آمينه لايسين ميتواند مكمل پروتئين غلات باشـد

در كشـاورزي كنـوني كودهـاي شـيميايي نقــش مهمــي در توليــد كليــه محصــولات كشاورزي دارد و بكارگيري آنها بخشي جدا ناشدني در مراحل كاشـت و داشـت محصولات  حتي حبوبات مي باشد .

اما حبوبات ،بـاعنايـت بـه همزيستي ريشه گياهان اين خانواده با باكتريهاي تثبيت كننده نيتــروژن ، داراي اهميــت وكــاربرد فــوق العــاده اي خصوصــا كشور هاي درحال توسعه مي باشـند

یکی از اصلی‌ترین محصولات درین کام که توانسته جایگاه خود را در بازار ایران و در میان مردم به دست آوردن حبوبات بسته بندی شده می‌باشد.

برای آشنایی بیشتر با محصولات شرکت درین کام تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

انواع حبوبات بسته بندی

در چند سال اخیر سبک زندگی و همچنین استانداردهای زندگی مردم تغییرات زیادی داشته است. تا چند سال گذشته خرید حبوبات  به صورت فله‌ای و از عطاری‌ها و بقالی‌ها انجام می‌شد. اما امروزه به دلیل افزایش آگاهی و پیشرفت علم تمایل به خرید حبوبات بسته بندی بیشتر است.

خرید حبوبات بسته بندی در انواع مختلف و همچنین در بسته بندی‌های متنوع در فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها موجود هستند. اصلی‌ترین مزیت خرید حبوبات به صورت بسته بندی رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

محصولی که در شرکت تهیه و بسته‌بندی می‌شود باید استانداردهای بهداشتی مراجع قانونی را داشته باشد.

علاوه بر اینکه،نگهداری خرید حبوبات بسته‌بندی شده به مراتب آسان‌تر است. ولی جدای از مسائل بهداشتی کیفیت نیز بسیار مهم است. حبوبات بسته بندی هم کدام دارای مشخصات محصول و برند خاصی هستند.

لذا مشتری با خرید از یک برند خاص و در صورت راضی بودن دفعه‌ی بعد نیز با خرید محصولات این برند از کیفیت محصول خریداری شده مطمئن خواهد بود.

حبوبات برای رژیم غذایی

در رژیم غذایی ما ایرانی‌ها حبوبات جایگاه ویژه‌ای دارد و تقریبا در همه خورشت‌ها وجود دارد. اما این کافی نیست. باید بدانید که بسیاری از حبوبات نقش مؤثری در کاهش وزن و لاغری دارند.

حبوبات دارای انواع مواد معدنی و ویتامین‌هایی هستند که برای بدن لازم است. رژیم غذایی که سرشار از حبوبات باشد یکی از راحت‌ترین و بدون عارضه‌ترین رژیم‌ها برای کاهش وزن و تناسب اندام است.

شاید تعجب کنید که حبوبات چگونه می‌توانند به عنوان غذای رژیمی مورد استفاده قرار بگیرند. همان طور که گفته شد حبوبات خواص بسیار زیادی دارند و استفاده از آن‌ها در رژیم غذایی برای بدن لازم و ضروری است.

خرید حبوبات بسته بندی شده مانند لوبیا سیاه، لوبیا معمولی، عدس، نخود، نخود فرنگی و همچنین سویا در رژیم‌های غذایی کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان حبوبات لاغر کننده شناخته می‌شوند.

مصرف حبوبات به ویژه حبوبات لاغر کننده تأثیر به سزایی در سلامت قلب و عروق، کاهش چربی، سلامت روده‌ها و سیستم گوارش را به همراه دارد.

فروش حبوبات بسته بندی شده

فروش حبوبات بسته بندی شده مجموعه درین کام به دلیل فیبر بالا و دارا بودن کربوهیدرات دیرجذب از جمله ارکان‌های اصلی رژیم‌های غذایی لاغری به شمار می‌روند.

فروش حبوبات که دارای انواع مواد معدنی و ویتامین‌ها هستند و علاوه بر تأمین انرژی مورد نیار بدن در طول روز از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند.

برای مثال عدس دارای آهن بالایی است و از ابتلا به کم خونی جلوگیری می‌کند.

بسیاری از افرادی که کمخونی دارند با مصرف روزانه عدس در رژیم غذایی خود می‌توانند این بیماری را درمان کنند. عدس بسته بندی شرکت درین کام از بهترین مزارع ایران برداشت می‌شود و به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

حبوبات به دلیل بالا بودن فیبر احساس سیری را زودتر به شما القا می‌کنند و از پرخوری‌های عصبی و بی دلیل جلوگیری می‌کنند. همچنین پروتئین موجود در حبوبات خرید سویا پروتئین مورد نیاز بدن برای عضله سازی را تأمین می‌کند لذا استفاده از حبوبات در رژیم‌های غذایی ورزشکاران به وفور دیده می‌شود.

نخود یکی از حبوباتی است که در رژیم غذایی ورزشکاران جایگاه ویژه‌ای دارد. رژیم‌های غذایی مبتنی بر نخود تقریباً ۲۵ درصد بیشتر آرژینین دارند، اسید آمینه‌ای که کربوهیدرات و چربی سوزی را افزایش می‌دهد. لوبیا و عدس نیز سرشار از آرژینین و همچنین گلوتامین هستند.

گلوتامین و آرژنین از جمله آمینو اسیدهایی هستند که به عضله سازی و افزایش حجم عضلات بدن و به طبع آن کاهش چربی‌های کمک فراوانی می‌کنند.

فروش حبوبات بسته بندی علاوه بر رژیم‌های لاغری برای سلامت بدن نیز توصیه می‌شود. استفاده منظم از حبوبات در رژیم غذایی روزانه با کنترل فشار خون و کلسترول در عملکرد صحیح بدن و کاهش چربی به صورت مؤثری بر سلامت بدن تأثیر می‌گذارد.

خرید اینترنتی حبوبات بسته بندی شده

خرید اینترنتی حبوبات بسته بندی شده ویژگی های خاصی را برای شما به ارمغان خواهد آورد .شاید دیگر بازار سنتی خرید و فروش اجناس غذایی هنوز به پایان نرسیده است

اما در نظر داشته باشید که خرید اینترنتی حبوبات بسته بندی شده خیلی می توان به صرفه باشد

حبوبات بسته بندی شده ظاهری کاملا مشخص دارد و در پک های یکسان ریخته شده است و می توان این را به وضوح مشاهده کرد و اشخاصی که نسبت به توزیع و تهیه ان اقدام می کنند تاریخی در تولید محصول خود درج می کنند

این خود می تواند بسیار خرید و فروش را شفاف کند

وقتی شما برای خرید حبوبات بسته بندی به بازار های سنتی مراجعه می کنید نمی دانید که در آنها چه خبر است و این جنس برای چه زمانی می باشد و یا در بین این جنس چقدر مخلوط قدیمی دارد

اما یک مجموعه مجوز دارد تحت کنترل نمی تواند در بسته بندی که با نام و لوگوی خود درج کرده هر جنسی را قرار داده و آن را با هر شرایطی ارائه دهد

چرا اینترتی بخریم ؟

خرید حبوبات بسته بندی شده یک گزینه بسیار مناسب برای روزهای شیوع کرونا می باشد.
هر چند هر ماده غذایی در صورت بسته بندی بودن و دارای مجوز و کنترل بهداشت بودن از شرایط بسیار مفید تری نسبت به مابقی برخوردار است اما شیوع بیماری های ویروسی همچون کرونا که می تواند از طریق مواد غذایی به سادگی منتقل گردد این مهم را چند برابر کرده است
فرض کنید بنکداران و عمده فروشان با فروش حبوبات بصورت سنتی در دکان های خود مشغول بوده و شما برای تهیه این مواد غذایی مراجعه می کنید و میزانی ز آن را سفارش می دهید
در درجه ابتدایی حبوبات داخل کیسه های گونی بوده و روی آن باز می باشد
هر چقدر شخص برای تامیین میزا درخواست شما رعایت کند باز ممکن است که دستهای وی به آن مواد خشک برخورد کند و این خود جای بسی سوال ایجاد می کند که آیا ویروس منتقل شده است یا خیر
اینجاست که خرید حبوبات بسته بندی برای شما قطعا گزینه مناسب تر می باشد چون این عمل بسته بندی و وزن شدن در شرایط صنعتی و کنترلی صورت می گیرد
همان پوشش بسته بندی باعث می شود خیال شما از وجود ویروس در هنگام عملیات انتقال و لجستیک راحت شود

اهمیت لوبیا و حبوبات در زندگی

اگر برای بهبود فوری رژیم غذایی و پایین نگه داشتن هزینه های غذایی می توانید کاری انجام دهید ، خوردن حبوبات بیشتر است.

این گروه سالم شامل عدس ، نخود فرنگی و انواع مختلف لوبیا – آدزوکی ، سیاه ، قره قاط ، گاربانزو ، کلیه ، لیما ، سرمه ای ، چیتی ، سویا و سفید و غیره است.

ما در اینجا به همه آنها فقط “لوبیا” اشاره خواهیم کرد و نکاتی در مورد خرید لوبیا برای کمک به شما در انتخاب خوب ارائه می دهیم.

مردم در بسیاری از کشورهای دیگر نه تنها لوبیا را بسیار بیشتر ارزیابی می کنند بلکه در استفاده از آن خلاقیت بیشتری دارند ، بنابراین به دنبال دستور العمل های قومی برای فریبنده ترین طعم ها مانند انواع آمریکای لاتین ، هند و آفریقا باشید.

آنها همچنین می دانند که لوبیا در فروشگاه مواد غذایی اینترنتی مانند درین کام با صرفه و مقرون به صرفه است.

در حقیقت ، چنین غذاهایی دارای کمترین هزینه برای هرگونه ارزش غذایی هستند ، به این معنی که شما برای فعالیت غذای بیشتری دریافت می کنید.

هنگام خرید حبوبات بسته بندی  ، این اشاره گرها را در ذهن داشته باشید

تا به حال از نحوه خرید فله و آزاد حبوبات نا امید شده اید؟

این دقیقاً همان چیزی است که این فروشندگان به عواقب ان فکر نمی کنند . دلیل تمام این مشکلات این است که به بازگشت دوباره شما به کسب و کار فکر نمی کنند .

اگر گیج شده اید و نمی توانید آنچه را می خواهید پیدا کنید ، زمان بیشتری را برای جستجوی آن صرف خواهید کرد.

و این زمان بیشتری است که شما باید با پیشنهادات ویژه ای اتفاق بیفتد که در واقع چندان چیز خاصی نیستند ،

اینکه وسوسه شوید از خرید غیرضروری ، و فرزندانتان شما را متقاعد کنند که بهترین راه خریدبه همین صورت می باشد

بیایید کمی از آن پاک کنیم. موردی که بسیاری از مردم اغلب از آن خرید می کنند شیر است.

با این وجود جعبه لبنیات تقریباً همیشه در گوشه ای از فروشگاه دورتر از ورودی قرار دارد.

این که آیا این کار به دلایل لجستیکی انجام می شود – واحدهای برودتی اغلب در راهروهای بیرونی و نزدیکتر به اسکله های بارگیری قرار دارند ، که از درب ورودی دور هستند – یا به عنوان یک تاکتیک بازاریابی جای بحث دارد.

اما به هر صورت ، اگر فقط به دنبال یک چهارم شیر هستید ، برای به دست آوردن شیر مجبورید در تمام طول فروشگاه راه بروید. و این یک خریدار نادر است که می تواند بدون خرید چیز دیگری آن سفر را انجام دهد.

“ترفند” دیگر ممکن است علامت گذاری در فروشگاه های فیزیکی باشد .اینکه از کجا بگردیم و به دنبال چه چیز هایی برویم

آیا تا به حال به تابلوهای راهرو فروشگاه های مواد غذایی نگاهی انداخته اید و آنها را از دید تابلوهای فروش پوشانده اید؟ یا تعجب کرده اید که چرا آنها موارد مبهم را به جای مواردی که بیشتر مردم در تلاش برای یافتن آنها هستند ، لیست می کنند؟

بعضی اوقات غلات (یک خرید بسیار محبوب) در تابلوهای بالای راهرو غلات ذکر نشده است. همانند شیر ، از آنجا که بسیاری از خریداران در یک سفر خرید معمولی به دنبال غلات هستند ، اگر مجبور به جستجوی آن شوند ، مجبور می شوند از راهروهای بیشتری قدم بزنند – و بیش از آنچه که در نظر داشتند خریداری کنند

خرید حبوبات بسته بندی اگر بصورت آنلاین صورت بگیرد هر فرد می تواند به خوبی از مزایای آن بهره مند شود و بداند برای چه موردی دارد خرید می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *