داستان دُرین کام

همیشه دغدغه و فکر ما ایجاد پل ارتباطی قوی و مستقیم بین مزرعه و سفره مصرف کنندگان نهایی بود ، پس از سالها تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیدیم که میتوان با ایجاد مسیری مطمئن بین مزارع سرسبز ایران زمین و مصرف کننده نهایی ، بهترین محصول را در سریعترین روش بر سر سفره های هموطنانمان رساند و محصول درجه یک ایرانی پتانسیل جهانی شدن را دارا خواهد بود .

تصمیم گرفتیم و با عظمی راسخ در جهت ایده و هدف متعالی که آن حمایت از تولید داخل و حمایت از مصرف کننده نهایی بود گام برداشتیم.

مسیر بسیار سخت و طاقت فرسا بوده و هست ، سعی کردیم با استفاده از استانداردهای بین المللی و داخلی و ایجاد تمایز در طراحی و بسته بندی به استانداردهای جهانی نزدیک شویم ، چون اعتقاد داریم که محصول ایرانی بسیار جایگاه بالایی میبایست در سطح منتطقه و جهان داشته باشد و این مهم جز با نزدیک شدن به استانداردهای جهانی میسر نمیشد ، در این راستا با اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی BQS انگلستان و اخذ کد و پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو ایران اسلامی تمام تلاش خود را در بهداشتی سازی و ایجاد استاندارد نمودیم.

رسالت ما رساندن بالاترین کیفیت از محصولات غذایی تولیدی مزارع ایران زمین بر سر سفره شما خوبان میباشد که برای رسیدن به این هدف و مقام والا از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم . با شما خوبان عهد میبندیم در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکنیم و به رسالت خود پایبند باشیم .

از شما هموطن عزیز خواهشنمدیم با ارسال نظرات خود ما را در تحقق این مهم ، هرچه بهتر یاری رسانید.

dorrin kam food prodeuct
2.

آدرس شرکت

استان تهران – شهرستان دماوند – گیلاوند – بلوار آیت اله خامنه ایی- خیابان کلانتری – مجتمع تجاری و اداری آسمان – طبقه دوم اداری – واحد 13

1.

آدرس کارخانه

استان گیلان – بندر انزلی – شهرک صنعتی شماره یک منطقه آزاد انزلی

.

4.

لیست فروشگاه ها

بزودی در این قسمت لیست فروشگاه های منتخب قرار خواهد گرفت

.

3.

ارسال نظرات

خوشحال میشوم نظرات شما را در خصوص دُرین کام بدانیم

.

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top