سویا

سویا بسته بندی شرکت درین کام

سویا بسته بندی کیفیت بالا

خرید سویا بسته بندی شرکت درین کام یک انتخاب ویژه برای افرادی است که به دنبال کیفیت بالا محصولات هستند.

درین کام در کنار خرید سویا بسته بندی خرید حبوبات بسته بندی شده را هم مهیا نمونده است .یکی از محصولات غذایی است که امروزه در آشپزی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سویا هم به صورت فله‌ای و هم به صورت بسته بندی در بازار موجود است.

بدیهی است که به دلیل مسائل بهداشتی بهترین کار خرید سویا به صورت بسته بندی است.

سویای بسته بندی شرکت درین کام با بهترین کیفیت عمل آوری می‌شود در کارخانه‌ی شرکت درین کام با رعایت مسائل بهداشتی بسته بندی می‌شود.

این محصول مانند سایر محصولات غذایی در آزماشگاه‌های کنترل کیفیت شرکت درین کام مورد بررسی و کنترل قرار می‌گیرد.

سویا چیست؟

سویا یک گیاه یک ساله است که میوه‌ی آن تحت عنوان سویا مورد استفاده قرار می‌گیرد. میوه‌ای این گیاه شکلی شبیه به لوبیا دارد و به همین دلیل به آن لوبیای سویا نیز گفته می‌شود.

برعکس تصور اکثر افراد جامعه که فکر می‌کنند سویا یک نوع لوبیا است باید گفت که سویا خود انواع مختلفی دارد.

درحدود ۳۵۰۰ نوع سویای مختلف وجود دارد که هر کدام در آب و هوای مخصوص به خودشان رشد می‌کنند. سویا یک غذای گیاهی کامل است و به همین دلیل جزو محصولات غذایی پر طرفدار در جهان شناخته شده است.

ارزش غذایی این ماده‌ی غذایی بسیار بالا است. در ادامه باز ارزش غذایی سویا بیشتر آشنا خواهیم شد.

سویا بسته بندی

سویا بسته بندی شرکت درین کام

همان طور که گفته شد به دلیل ارزش غذایی بالای سویا این محصول غذایی به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت درین کام با عرضه سویا بافتدار با بهترین کیفیت و به صورت بسته بندی‌های کاملا بهداشتی استفاده از این محصول غذایی را برای مشتریان آسانتر کرده است.

سویا یا لوبیای سویا (گلیسین ماکس)، نوعی از حبوبات و بومی آسیای شرقی می‌باشد. این گیاه، بخش مهمی از رژیم‌های غذایی مردم آسیا را تشکیل می‌دهد و هزاران سال است که مورداستفاده قرار می‌گیرد.

امروزه، سویا عمدتا در آسیا و آمریکای شمالی و جنوبی کشت می‌شود. در آسیا، لوبیاهای سویا اغلب کامل و فراوری‌نشده مصرف می‌شوند اما در کشورهای غربی، محصولات سویای به‌شدت فراوری‌شده، بسیار متداول‌تر هستند.

سویا به دلیل کالری پایین و ارزش غذایی بالا نقش بسیاری مهمی در رژیم‌های لاغری دارد. استفاده مداوم آن در رژیم‌های غذایی تضمین کننده‌ی سلامت افراد جامعه و همچنین تناسب اندام است.

سویا درین کام

فرآورده‌های غذایی سویا

از سویا می‌توان محصولات غذایی بسیار زیادی تولید کرد. محصولات غذایی که از سویا تولید می‌شوند شامل سویا یافتدار، آرد سویا، پروتئین سویا، توفو، شیر سویا، سس سویا و روغن سویا می‌باشند.

در ادامه به معرفی برخی از این محوصلات غذایی می‌پردازیم. سویا بافتدار که توسط شرکت درین کام تولید می‌شود هم در فروشگاه‌های معتبر و هم در فروشگاه‌های آنلاین برای خرید مشتریان موجود می‌باشد.

سویا بسته بندی دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان و همچنین مواد مغذی بی شماری است که برای سلامت بدن بسیار مفید هستند. پروتئین مورد در سویا یک منبع بسیار مفید برای پروتئین گیاهی می‌باشد و با توجه به انواع مختلف سویا مقدار آن در سویای خشک از 36 درصد تا 56 درصد متغیر است. بهتر است بدانید که یک فنجان سویای آب پز شده دارای 29 گرم سویا می‌باشد.

سویا حاوی آنتی‌اکسیدان‌ها و موادی مغذی است که به حفظ سلامت مرتبط هستند، درعین‌حال نگرانی‌هایی درمورد اثرات نامطلوب آن نیز وجود دارد.

فراورده غذایی سویا

چربی و روغن سویا بسته بندی

سویا دارای چربی گیاهی مفید است که مصرف آن به جای چربی حیوانی در رژیم غذایی تأثیر بسیار زیادی بر سلامت دارد. درصد چربی بر اساس وزن خشک سویا 18 درصد می‌باشد. سویا بافتدار که توسط شرکت درین کام ارائه می‌شود دارای درصد چربی به مرراتب کمتری است. چربی موجود در سویا از اسیدهای چرب چند‌غیراشباع، تک‌غیراشباع و مقدار کمی چربی اشباع تشکیل شده‌ است. به همین دلیل است مصرف این چربی به جای چربی حیوانی که اکثرا اشباع شده است، مزایای بیشتری دارد. سویا به عنوان منبع خوبی از چربی در تولید روغن سویا به کار می‌رود.

سویای کامل و فراوری‌نشده، با داشتن کربوهیدرات کم، دارای شاخص گلیسمی بسیار پایینی است. شاخص گلیسمی، مقیاسی است که نشان می‌دهد که هر ماده‌ی غذایی پس از مصرف، چگونه بر افزایش قند خون تأثیر می‌گذارد. این شاخص گلیسمی پایین باعث می‌شود تا سویا برای افراد مبتلا به دیابت، کاملا مناسب باشد.

استفاده از سویای بسته بندی شرکت درین کام در رژیم غذایی علاوه بر کمک به لاغری و تناسب اندام باعث حفظ سلامت بدن نیز می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *